Vi har ett samarbete med Adidas och Sportgrossen som leverantörer av vårt material. Titta på hur kläderna ser ut samt möjlighet att beställa kläder går att göra via länken nedan.
Nu har vi släppt en liten kollektion av kläder som passar både som supporter samt resekläder för lagen. Titta nedan på det vi har just nu samt hur ni går tillväga för att beställa.
Under 2021 kommer det succesivt tillkomma lite nya saker.
Beställa?
För att beställa något av nedanstående skickar ni ett mail till info@nackafc.se och märker mailet med "Merch". Bifoga då följande information:
Namn på artikel
Storlek
Antal
Ni kommer sedan på en bekräftelse på det ni önskar handla och varorna kommer att levereras i samband med nästföljande träning alternativt plockas upp på Nordic PM (Hästholmsvägen 28). Betalning sker via Swish i samband med att varorna levereras/plockas upp.
Önskar ni betala på ett annat sätt får ni gärna nämna det i mailet så kikar vi på en lösning.